Kontakt

Adresa:

Sdružení automobilových dopravců
ČESMAD Bohemia
Nad Sokolovnou 117/1
147 00, Praha 4

Další kontakty:

Telefon: +420 241 040 111
Fax: +420 241 040 180
E-mail: sdruzeni@cesmad.com
IČ: 45771570

Kontaktní osoby:

  • Vojtěch Hromíř

    Mgr. Vojtěch Hromíř

    Generální tajemník Sdružení

    + 420 241 040 168
    Vojtech.Hromir@cesmad.com

    Vedení Sdružení ČESMAD BOHEMIA, z.s. Řízení a podpora rozvoje služeb, řízení rizika z pohledávek.

  • Jan Medveď

    Ing. Jan Medveď

    Zástupce generálního tajemníka a vedoucí odboru legislativy a mezinárodních vztahů

    + 420 241 040 164
    Jan.Medved@cesmad.com

    Sledování vývoje legislativy české i zahraniční; aktivní pomoc dopravcům při potížích, souvisejících s legislativní problematikou.

  • Helena Buchálková

    Helena Buchálková

    Vedoucí sekretariátu generálního tajemníka

    + 420 241 040 112
    Helena.Buchalkova@cesmad.com

    Příprava podkladů pro jednání generálního tajemníka nebo jeho zástupce.

  • Jana Sláčalová

    Ing. Jana Sláčalová

    Vedoucí odboru informací

    + 420 241 040 114
    Jana.Slacalova@cesmad.com

    Poskytování informací z oblasti silniční dopravy, koordinace distribuce povolení pro mezinárodní přepravu, správa webových stránek.

     

  • Zdeněk Pikous

    Ing. Zdeněk Pikous

    Ředitel školícího a poradenského střediska

    + 420 241 040 174
    Zdenek.Pikous@cesmad.com

    Vedení týmu pracovníků, kteří organizují školení v rámci ČESMAD BOHEMIA, specialista na problematiku ADR.

  • Martin Felix

    Martin Felix

    Vedoucí odboru public relations

    + 420 241 040 131
    Mob.: 731 131 331
    Martin.Felix@cesmad.com

    Tiskový mluvčí Sdružení, šéfredaktor odborného časopisu Transport magazín, pisatel článků a firemní kreativec.

  • Pavel Pejřimovský

    Ing. Pavel Pejřimovský

    Ředitel divize ekonomiky a vnitřní správy

    + 420 241 040 157
    Pavel.Pejrimovsky@cesmad.com

    Vedení ekonomického týmu a dohled nad odbory vnitřní správy a IT odborem.

  • Michaela Havelková

    Michaela Havelková

    Vedoucí celního odboru

    + 420 241 040 118
    Michaela.Havelkova@cesmad.com

    Poradí Vám v problematice kartnetů TIR, případně palivových karet IQ Card, Servisa, CEPSA Star Direct, platebními prostředky na mýto ve Francii, Španělsku a Itálii.

  • Martin Cihelka

    Martin Cihelka

    Ředitel divize služeb

    + 420 241 040 110
    Martin.Cihelka@cesmad.com

    Koordinace divize služeb Sdružení ČESMAD BOHEMIA, z.s.

  • Mgr. Vladimír Kydlíček

    Vedoucí školícího střediska

    + 420 241 040 167Vladimir.Kydlicek@cesmad.com

    Řízení školícího střediska, příprava jednotlivých školení, informace z oblasti lestilativy, zaměřené na technické záležitosti a problematiku digitálních tachografů.

  • Mgr. Eva Šindelářová

    Projektová manažerka

    + 420 241 040 166
    Eva.Sindelarova@cesmad.com

    Příprava a vedení projektů.

  • Karel Šimek

    Karel Šimek

    Vedoucí odboru vnitřní správy

    + 420 241 040 175
    Karel.Simek@cesmad.com

    Dohled nad fungováním zázemí Sdružení. Jsme mu (mimo jiné) vděčni, že svítí světlo a fungují telefony.

  • Michal Hradecký

    Michal Hradecký

    Vedoucí odboru výpočetní techniky a informatiky

    + 420 241 040 134
    Michal.Hradecky@cesmad.com

    Vedoucí IT odboru má na starost firemní hardware a software.

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se