Regionální pracoviště Hradec Králové

Adresa: Koutníkova 272/39, 501 01 Hradec Králové

Kontakt:

Mapa HK

hradec@cesmad.com
Tel: +420 495 537 221
Info linka: mimo provoz
Fax: +420 495 521 027

Územní vymezení regionu (okresy)

Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Svitavy, Turnov, Trutnov, Ústí nad Orlicí.

Kontaktní osoby:

  • Jana Hujová

    Jana Hujová

    Ředitelka regionálního pracoviště

    +420 495 522 597
    Jana.Hujova@cesmad.com

    Činnosti: školení a semináře, členství ve Sdružení, zastupuje členy v jednáních se zástupci státní správy a samosprávy na úrovni krajů

  • Hana Krušinová

    Zástupkyně ředitelky regionálního pracoviště

    +420 495 537 221
    Hana.Krusinova@cesmad.com

    Činnosti: povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu, karnety TIR, daň z obratu přepravy osob v zahraničí - Rakousko, SRN, víza, členství ve Sdružení, dálniční známky, prodej zboží

  • Monika Rosůlková

    +420 495 537 221
    Monika.Rosulkova@cesmad.com

    Činnosti: semináře a školení, povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu, karnety TIR, daň z obratu přepravy osob v zahraničí - Rakousko, SRN, víza, členství ve Sdružení, emisní plakety Rakousko

  • Dana Solničková

    +420 495 537 221
    Dana.Solnickova@cesmad.com

    Činnosti: povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu, dálniční karty, karnety TIR, vratky DPH, pojištění, objednání mýtné jednotky SRN, Rakousko

  • Miroslav Kubec

    +420 495 537 221
    Miroslav.Kubec@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží, dálniční známky, palivové karty, poradce DGSA

Úřední hodiny
Po 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Út 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
St 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čt 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
8.00 - 12.00 13.00 - 15.00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Můžete také navštívit náš E-shop. košík

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se