Regionální pracoviště Praha

Adresa: Nad Sokolovnou 117/1, 147 00 Praha 4

Kontakt:

Praha

praha@cesmad.com
Tel: +420 241 040 111
Info linka: mimo provoz
Fax: +420 241 040 188

Územní vymezení regionu:

Hl. m. Praha a okresy Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník.

Kontaktní osoby:

  • Michaela Gerstnerová

    Michaela Gerstnerová

    Ředitelka regionálního pracoviště

    +420 241 040 126
    Michaela.Gerstnerova@cesmad.com

    Činnosti: členství ve Sdružení, bezpečnostní poradce DGSA, dálniční známky, školení a semináře

  • Ivana Čechová

    Zástupkyně ředitelky regionálního pracoviště

    +420 241 040 127
    Ivana.Cechova@cesmad.com

    Činnosti: semináře a školení, karnety TIR, dálniční známky, pojištění, víza, bezpečnostní poradce DGSA, emisní plakety Rakousko, emisní plakety Francie

  • Irena Sechovcová

    +420 241 040 142
    Irena.Sechovcova@cesmad.com

    Činnosti: členství ve Sdružení, daň z obratu přepravy osob v zahraničí - Rakousko, SRN, povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu

  • Jana Vernerová

    +420 241 040 144
    Jana.Vernerova@cesmad.com

    Činnosti: daň z obratu přepravy osob v zahraničí - Rakousko, SRN, povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu, palivové karty, vratky DPH, objednání mýtné jednotky SRN, Rakousko

  • Věra Kutová

    +420 241 040 147
    Vera.Kutova@cesmad.com

    Činnosti: karnety TIR, pojištění, víza, školení a semináře

  • Lukáš Prodan

    +420 241 040 196
    Lukas.Prodan@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží

  • Michal Šašek

    +420 241 040 196
    Michal.Sasek@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží

Úřední hodiny
Po 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Út 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
St 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čt 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
8.00 - 12.00 13.00 - 15.00

Prodejna

Otevírací doba
Po 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Út 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
St 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čt 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
8.00 - 12.00 13.00 - 15.00

Tel. č. na prodejnu : +420 241 040 196

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Můžete také navštívit náš E-shop. košík

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se