Regionální pracoviště Brno

Adresa: Podhájí 1a, 621 00 Brno - Řečkovice

Kontakt:

Brno

brno@cesmad.com
Tel: +420 549 274 305
Fax: +420 541 227 005

Územní vymezení regionu (okresy):

Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Zlín, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Znojmo, Žďár nad Sázavou.

Kontaktní osoby:

  • Vojtěch Máša

    Ing. Vojtěch Máša

    Ředitel regionálního pracoviště

    +420 541 225 311,
    +420 731 131 302

    Vojtech.Masa@cesmad.com

    Činnosti: řízení a vedení zaměstnanců regionálního pracoviště, odpovědnost za činnosti a provoz regionálního pracoviště v Brně; zastupuje členy v jednáních se zástupci státní správy a samosprávy na úrovni krajů; poradce v oblasti sociálních předpisů v silniční dopravě, digitálních tachografů, bezpečné a defenzivní jízdy a silničních kontrol

  • Michaela Jílková

    Zástupkyně ředitele regionálního pracoviště

    +420 541 225 311, +420 731 131 395
    Michaela.Jilkova@cesmad.com

    Činnosti: agenda členství ve Sdružení, dálniční a palivové karty, vratky DPH

  • Pozice neobsazena

    +420 549 274 350, 731 131 347
     

    Činnosti: školení řidičů k odborné způsobilosti, členství ve Sdružení, software na vyhodnocení dat z digitálních tachografů - TAGRA, pojištění pro silniční dopravce, povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu

  • Zdeněk Bádr

    +420 549 274 253
    Zdenek.Badr@cesmad.com

    Činnosti: bezpečnostní poradce DGSA, prodej zboží, software na vyhodnocení dat z digitálních tachografů - TAGRA, poradenství členům Sdružení

  • Marie Spáčilová

    +420 549 274 246
    Marie.Spacilova@cesmad.com

    Činnosti: fakturace a pohledávky, členství ve Sdružení, dálniční známky, semináře a školení řidičů ADR a řidičů k odborné způsobilosti, prodej zboží, poradenství členům Sdružení

  • Eva Slezáčková

    +420 549 274 305
    Eva.Slezackova@cesmad.com

    Činnosti: karnety TIR, pojištění pro silniční dopravce, povolení pro mezinárodní nákladní a autobusovou dopravu, daň z obratu přepravy osob v zahraničí - SRN, Rakousko, víza, poradenství členům Sdružení

  • Michaela Kubová

    +420 731 131 391
    Michaela.Kubova@cesmad.com

    Činnosti: povolení MKD, MAD, školení řidičů a manažerů v silniční dopravě, projekty z EU "financování vzdělávání v silniční dopravě", poskytování informací, víza

  • David Jaroš

    +420 731 131 336
    David.Jaros@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží, software na vyhodnocení dat z digitálních tachografů - TAGRA, poradenství členům Sdružení

     

  • Dan Miklík

    +420 731 131 316
    Dan.Miklik@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží, software na vyhodnocení dat z digitálních tachografů - TAGRA, poradenství členům Sdružení

 

Úřední hodiny
Po 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Út 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
St 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čt 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
8.00 - 12.00 13.00 - 15.00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Můžete také navštívit náš E-shop. košík

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se