Podpořte ČESMAD

Stejně jako celá ekonomika jsme nyní i my ve složité situaci. Zajišťování spolehlivých informací a lobby ve prospěch silniční dopravy v žádném případě neomezujeme.

Ovlivnili jsme ve prospěch českých dopravců finální znění Silničního balíčku EU a budeme jej prosazovat tak, aby se postavení domácích dopravců zlepšovalo. Dosáhli jsme snížení silniční daně od 2020 o 25%, odkladu záloh daně v jarní vlně covidu, letní prodloužení splatnosti u mýta na 90 dní, ale i vrácení statisíců korun z nesprávného vysokorychlostního vážení nebo třeba odvrácení postihů za Milog, Macron a LSD-BG v mnoha případech. Aktuálně usilujeme o snížení spotřební daně z nafty nejméně o korunu, připravili jsme kompenzační program pro nepravidelnou autobusovou dopravu, na který MD vyčlenilo 1 miliardu korun. Domlouváme s MD ČR pravidelný modernizační program pro všechny silniční dopravce od 2021, požadujeme transparentní podporu zavádění vozidel na LNG. Věnujeme se mýtu a všemu, co se silniční dopravou souvisí.

Chcete-li podpořit Sdružení ČESMAD BOHEMIA, vyzkoušejte naše e-shopy:

    Zboží

    

  

   Trajekty

  

 

   

   Školení

   

 

    Kontakt

  Kontakt

   Kontakt

Zavolejte, věříme, že se dohodneme na podmínkách výhodných pro obě strany. Pokud byste měli zájem o jinou spolupráci, pak můžete nahlédnout sem https://www.vseprodopravce.cz/

Nejste-li členem sdružení a máte zájem o širokou škálu informací, o diskuzi s kolegy dopravci na rozličná témata, nebo byste chtěli ovlivňovat aktivity a lobby sdružení, požádejte o členství zde https://www.prodopravce.cz/chci-se-stat-clenem

Rádi Vás mezi sebou přivítáme. Sdružení musí být silné a reprezentativní, jen tak může úspěšně sloužit oboru silniční dopravy v České republice a na mezinárodním poli.

Děkujeme!

Vojtěch Hromíř
generální tajemník ČESMAD BOHEMIA

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se