Shromáždění zástupců regionů

DSC_0010

Shromáždění zástupců regionů je nejvyšším orgánem Sdružení. Shromáždění je tvořeno 100 zástupci, kteří jsou voleni na dobu 3 let.

Součástí zástupců regionů jsou členové předsednictva, revizní komise a předsedové regionálních komisí.

Praha

Pavel Bürger Bürger transport, s.r.o.
Luboš Čermák ANEXIA s.r.o.
Rudolf Domanský ČSAD Mělník, a.s.
Karel Chýle Autodoprava HOD s.r.o.
Jaroslav Kochmann Kochmann Jaroslav
Martin Lamač Jiří Tošovský s.r.o.
Josef Máša DASS spol.s.r.o.
Martin Mašín M+L Logistik s.r.o.
Vladimír Menšík PINKO s.r.o.
Josef Mička Josef Mička, s.r.o.
Martina Petrásková HÖDLMAYR Logistics CR a.s.
Milan Poledný ČSAD Polkost, spol. s.r.o.
Jiří Povolný MÁTRA TRANSPORT a.s.
Petr Prokop JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o.
Vladimír Starosta O.K.Trans Praha s.r.o.
Antonín Šašek TONI CAR TRANSPORT, s.r.o.
Štěpán Ševčík ČSAD Střední Čechy a.s.
Michal Veselý VESTCONT s.r.o.
Zdeněk Zahrádka ESA s.r.o.
Stanislav Zikán  Zikán INTERNATIONAL s.r.o.

Brno

Vlatislav Čech ČSAD Uherské Hradiště, a.s.
Karel Dvořáček Bohemia Transport CZ, s.r.o.
Luděk Ferenc KRODOS BUS, a.s.
Martin Gross VAPAS, a.s.
Antonín Grund Tourbus, a.s.
Jaroslav Hanák FTL-FIRST TRANSPORT LINES, a.s.
Luboš Hedija ADOSA a.s.
Radek Hrazdíra DONAK, spol. s.r.o.
Miloslav Kliment BDS-BUS s.r.o.
Dalibor Kolmaš ČSAD Hodonín a.s.
Martin Konečný BODOS Czechia a.s.
Petr Kužma BORS BUS s.r.o.
Richard Latislav ZDAR, a.s.
Josef Lukáš LukaSped s.r.o.
David Molík Polytrans spol. s r.o.
Daniel Novotný Cykloservis Novotný s.r.o.
Tomáš Pokorný THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o.
Martin Sova ČSAD Tišnov, spol. s r.o.
Jiří Šebela ČAD Blansko a.s.
Marek Šimbera ZOŠI TRANS s.r.o.
Marek Toufar QUICKTRANS s.r.o.
Slaviša Zarič ČSAD Kyjov Logistics a.s.
František Zugar BORS LOGISTICS s.r.o.
František Zunka DOPAZ s.r.o.

 

Ostrava

Monika Byrtusová Martin Kolek s.r.o.
Bohdan Cihla J. Cihlová, s.r.o.
Roman Frank FRAMA CZ s.r.o.
Tomáš Hubáček ADH GROUP, s.r.o.
Štěpán Hutník Štěpán Hutník
Stanislav Juřena STANSPED
Zdeněk Lidaj ABS BONIFER CZECH, s.r.o.
Ing. Jiří Mainuš TQM - HOLDING s.r.o.
Jaromír Musil J.M.I.T. a.s.
Pavel Matěj MATRADE Bludov, s.r.o.
Lumír Prejda Lumír Prejda s.r.o.
Vojtěch Roztočil CONE-DOPRAVA,a.s.
Radek Ševčík, DiS. Josef Ševčík Autodoprava
Ing. Martin Štencel ŠTENCEL TRANSPORT s.r.o.
Daniel Vahala ST LOGISTIC s.r.o.

 

Hradec Králové

Zdeněk Dítě Dítě Logistic, s.r.o.
Mgr. Dalibor Chlup Bohuslav Chlup autodoprava, s.r.o.
Ing. Jiří Karkulík ČSAD Svitavy s.r.o.
Karel Kult Karel Kult - Stavo s.r.o.
Vladimír Langr OMNIPORT SPOL s.r.o.
Ing. Robert Patzelt CDS s.r.o. Náchod
Tomáš Petr NAPA Trucks, spol. s.r.o.
Ing. Jindřich Poláček ARRIVA Východní Čechy a.s.
Petr Smetana C.S.CARGO, a.s.

Ústí nad Labem

Zdeněk Blažek Blažek a synové s.r.o.
Jan Bokoč BLM Trucking s.r.o.
Lukáš Jabor Jabor pro s.r.o.
Jiří Kasl DP města Děčína a.s.
Ing. Tomáš Kordík Van Huet Teplice s.r.o.
Miroslav Kostolný Flor Express Kadaň s.r.o.
David Kovařík Kareka s.r.o.
Mgr. David Mahdal ČSAD Česká Lípa a.s.
Jiří Novotný Jiří Novotný
Jiří Viktora Audo Viktoria s.r.o.
Tomáš Zámostný Bohemia Wheels s.r.o.

České Budějovice

Vlastimil Bednář KAFKA TRANSPORT a.s.
Karel David ČESAD Počátky, s.r.o.
Václav Ficl VAKAST Cargo, s.r.o.
Marcela Hrušková Marcela Hrušková
Miloslav Neužil CN CARGO, spol. s.r.o.
Ing. Radek Šrůma COMETT PLUS s.r.o.
Miroslav Záruba Doprava Záruba, M&K, s.r.o.

 

Plzeň

Petr Beránek OMEGA PLUS spol. s r.o.
Milan Čmiko CM Transport Tachov, s.r.o.
Lubomír Hais Hrbáček, s.r.o.
Nicole Krauzová L.C.SOKOTRANS s.r.o.
David Kumpert Autobusy Karlovy Vary, a.s.
Matyáš Lagarde LAGARDE SPEDITION spol. s r.o.
Miroslav Moltaš DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Jakub Mráz Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.
Vladimír Myslík CARGOSPOL, spol. s.r.o.
Martin Seidl SOT INVENT, s.r.o.
Jaroslav Vejprava ČSAD autobusy Plzeň a.s.
Jiří Žabka Jiří Žabka

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se